Najlepsze ceny w internecie na OlejeMoto.pl
0 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

section

 
ORYGINALNE PRODUKTY
z oficjalnej dystrybucji
 
EKSPRESOWA WYSYŁKA
produkty wysyłamy w 24 godziny
 
POMOC EKSPERTÓW
bezpłatny dobór oleju online

LIQUI MOLY MoS2 LEICHTLAUF SUPER 10W40 2184 5L Powiększ

LIQUI MOLY MoS2 LEICHTLAUF SUPER 10W40 2184 5L

SKU: 00259
LIQUI MOLY MoS2 LEICHTLAUF SUPER 10W40 to wysokiej jakości półsyntetyczny olej silnikowy przeznaczony do jednostek benzynowych i silników diesla. Jego nowoczesna formuła zapewnia nie tylko doskonałą ochronę silnika, ale także pozwala zmniejszyć zużycie paliwa.

Dostępność: W magazynie

140,00 zł 130,00 zł
Producent LIQUI MOLY
Lepkość 10W40
Typ oleju półsyntetyczny
Pojemność 5L

Podziel się na Facebook

Opis produktu

  Szczegóły

  Olej silnikowy to jeden z podstawowych płynów w naszym pojeździe. Od jego jakości zależy nie tyle praca, co sama żywotność silnika. Zły, słabej jakości olej, daje słabe smarowanie, co z kolei wiąże się z szybszym zużyciem elementów, zwiększonym zużyciem paliwa, a nawet podwyższoną temperaturą silnika. W krytycznej sytuacje, zły olej lub jego niedobór może doprowadzić do zatarcia się elementów silnika, co w prostej linii przekłada się na ogromne koszty naprawy. Z tego też powodu tak ważny jest wybór, jak i częste sprawdzanie oleju silnikowego we własnym samochodzie.

  LIQUI MOLY MoS2 LEICHTLAUF SUPER 10W40 półsyntetyk na każde warunki

  Oferowany przez nas LIQUI MOLY MoS2 LEICHTLAUF SUPER 10W40 to doskonały półsyntetyk, z którego możemy korzystać przez cały rok. Jego lekko bieżna formuła zapewnia łatwy start i odpowiednie smarowanie, niezależnie od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych.

  Specjalistyczny skład w służbie Twojemu silnikowi

  W skład produktu wchodzi wyspecjalizowana mieszanka olejów mineralnych i syntetycznych, połączonych z dużą ilością dodatków uszlachetniających oraz środków smarnych. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na dwusiarczek molibrenu, który zapewnia optymalne smarowanie, nawet w najcięższych warunkach pracy i przy długich okresach między wymianami olejów.

  Olej silnikowy zmniejszający zużycie paliwa

  Znajdujący się w oleju dwusiarczek molibrenu pomaga również jeździć oszczędniej. Jego cząsteczki osiadając na poszczególnych częściach zmniejszają siłę tarcia. Mniejsze opory powodują, iż do poruszania poszczególnych elementów jest wymagane mniej energii, przez co zwiększa się wydajność silnika i spada zużycie paliwa. Związek ten działa również dobroczynnie na olej, wydłużając długość interwału między wymianami.

  Środki ostrożności

  Nawet najlepszy olej wymaga od czasu do czasu wymiany. Dlatego należy dokonywać regularnych przeglądów i systematycznie wymieniać olej, wedle wytycznych znajdujących się w książce serwisowej lub instrukcji obsługi samochodu.

  Należy również pamiętać, by wybierać do samochodu określony w instrukcji olej o danej lepkości, by uniknąć w przyszłości awarii. 

Mogą cię również zainteresować następujące produkty


Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/clients/client212/web997/web/lib/Varien/Autoload.php on line 161' in /var/www/clients/client212/web997/web/app/code/core/Mage/Core/functions.php:245 Stack trace: #0 /var/www/clients/client212/web997/web/lib/Varien/Autoload.php(161): mageCoreErrorHandler(8, 'Undefined offse...', '/var/www/client...', 161, Array) #1 /var/www/clients/client212/web997/web/lib/Varien/Autoload.php(128): Varien_Autoload->_saveCollectedStat() #2 [internal function]: Varien_Autoload->destroy() #3 {main} thrown in /var/www/clients/client212/web997/web/app/code/core/Mage/Core/functions.php on line 245