Najlepsze ceny w internecie na OlejeMoto.pl
0 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

section

 
ORYGINALNE PRODUKTY
z oficjalnej dystrybucji
 
EKSPRESOWA WYSYŁKA
produkty wysyłamy w 24 godziny
 
POMOC EKSPERTÓW
bezpłatny dobór oleju online

K2 DOT-4 PŁYN HAMULCOWY 500ML Powiększ

K2 DOT-4 PŁYN HAMULCOWY 500ML

SKU: 00767
K2 DOT-4 to syntetyczny płyn hamulcowy stosowany wszędzie tam, gdzie układy podlegają duży obciążeniom. Jego wysoką skuteczność potwierdzają certyfikaty norm, takich jak Polskie PN-C-40005:2002 czy zagraniczne SAE J 1703, FMVSS 116 DOT4.

Dostępność: W magazynie

6,00 zł

Podziel się na Facebook

Opis produktu

  Szczegóły

  Jedną z najgroźniejszych sytuacji na drodze jest nagłe pojawienie się przeszkody. Obojętnie, czy jest to leżąca gałąź, źle zaparkowany samochód czy wbiegające na ulicę dziecko, mamy tylko ułamki sekund, by zareagować i nacisnąć na hamulec. Potem już wszystko zależy od jakości naszych opon, tarcz, bębnów i płynu hamulcowego... Dlatego dla naszego bezpieczeństwa tak ważne jest dbanie o odpowiednią ilość płynu w układzie, jak i jakość innych części systemu.

  Wymian płynu hamulcowego, a bezpieczeństwo


  Za sprawne działanie, zaciskanie i puszczanie hamulców odpowiada układ hydrauliczny, który wypełniony jest płynem hamulcowym. Płyn ten z czasem traci swoje właściwości, dlatego ze względu na bezpieczeństwo, trzeba regularnie go wymieniać. Tu polecamy produkt marki K2 Dot-4, będący jednym z najlepszych płynów hamulcowych w swojej klasie.

  K2 DOT-4 pewność hamowania i sprawność układu przez lata

  K2 DOT-4 to syntetyczny płyn hamulcowy stosowany wszędzie tam, gdzie układy podlegają duży obciążeniom. Jego wysoką skuteczność potwierdzają certyfikaty norm, takich jak Polskie PN-C-40005:2002 czy zagraniczne SAE J 1703, FMVSS 116 DOT4.

  Wysoka jakość płynu hamulcowego K2 DOT 4 to nie tylko pewne przeniesienie siły hamowania, ale również bezpieczeństwo i konserwacja układu hamulcowego. K2 DOT 4 jest w pełni bierny w stosunku do uszczelek, przewodów i metali wykorzystywanych w układzie. Nie wchodzi w reakcję z gumą czy metalem, a ponadto chroni te elementy przed korozją, zachowując tym samym sprawność układu na długie lata.

  Właściwy dobór płynu hamulcowego

  Płyn hamulcowy K2 DOT-4 można stosować praktycznie we wszystkich typach samochodów osobowych, ciężarowych, jak i motocykli. Zanim jednak napełnimy nim nasz układ, należy dokładnie sprawdzić instrukcję użytkowania pojazdu, by zapoznać się czy dana klasa płynu została dopuszczona w pojeździe.

   

Mogą cię również zainteresować następujące produkty


Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/clients/client212/web997/web/lib/Varien/Autoload.php on line 161' in /var/www/clients/client212/web997/web/app/code/core/Mage/Core/functions.php:245 Stack trace: #0 /var/www/clients/client212/web997/web/lib/Varien/Autoload.php(161): mageCoreErrorHandler(8, 'Undefined offse...', '/var/www/client...', 161, Array) #1 /var/www/clients/client212/web997/web/lib/Varien/Autoload.php(128): Varien_Autoload->_saveCollectedStat() #2 [internal function]: Varien_Autoload->destroy() #3 {main} thrown in /var/www/clients/client212/web997/web/app/code/core/Mage/Core/functions.php on line 245